Na kontaktoni

Almelt (Shandong) Co Teknologjia Metalurgjike, Ltd

Adresë

Nr.161 i rrugës perëndimore të Changjiang, Zona e Zhvillimit Qingdao,Provinca Shandong, Kinë

Telefon

0086-532-55713110

0086-13345003421

DONI T TO PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni