Контактирајте не

Алмелт (Шандонг) Металуршка технологија копродукции, ООД

Адреса

Бр. 161 на западниот пат Чанџијанг, развојна зона Кингдао,Провинција Шандонг, Кина

Телефон

0086-532-55713110

0086-13345003421

Сакате да работите со нас?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја